Кількість обстрілів порівняно із ситуацією до перемир’я зросла у 5 разів, - Гай


Якщо до поточного перемир’я, яке оголосили 21 липня, було від 3 до 10 обстрілів на добу, то зараз їх число зросло до 40 і більше

Про це повідомив волонтер, керівник благодійного "Фонду "Мир і Ко" Мирослав Гай в ефірі Еспресо.TV. Об этом сообщает obkom.org.ua со ссылкой на СМИ.

"Кількість обстрілів, якщо порівнювати із ситуацією до перемир’я, зросла у 4-5 разів. Кількість обстрілів підіймалась до 40 і більше разів за добу. До перемир’я, до виборів у нас в середньому було десь 3-5 обстрілів на добу. Коли доходило до 10, це вважалося загостренням. А сьогодні, наприклад, 25 обстрілів за добу. Кожного дня є поранені або загиблі, і це ми називаємо "потеплінням" у стосунках з РФ. Це так назвав пан Пристайко з команди Зеленського", — заявив Мирослав Гай.

Він зауважив, що наразі немає жодних індикаторів відведення з боку Російської Федерації військ. Разом з тим, українська армія готується до відведення і готова виконати наказ, покинути зайняті українською армією позиції.

"Але в самій армії не дуже задоволені такими рішеннями. Тому що поки це не розведення, а відведення, бо росіяни не відводять свої війська", — додав волонтер.

  • 6 жовтня збройні формування Російської Федерації 25 разів порушили режим припинення вогню, обстрілявши ділянку розведення сил в районі Золотого.
  • Розведення сил у Золотому заплановане на понеділок, 7 жовтня. У "сірій" зоні залишиться 122 будинки.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/kilkist_obstriliv_porivnyano_iz_sytuaciyeyu_do_peremyrya_zrosla_u_5_raziv_gay”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход