У Львові чадним газом отруїлось двоє дорослих та дитина

Як повідомили Гал-інфо у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 4 жовтня о 20:06 год. у м. Львів на вул. Бринського, 4 (Личаківський район) отруїлись, ймовірно, чадним газом, 3 особи.Серед них 1 дитина 2012 року народження, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у лікувальні заклади м. Львова. Об этом сообщает karpatskijobjektiv.in.ua со ссылкой на СМИ.


В квартирі встановлено газовий котел.


Обставини події встановлюються.


Увага!


Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.


У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:


  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_chadnym_gazom_otruilos_dvoie_doroslyh_ta_dytyna_327706.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход