Нацрада призначила позапланову перевірку Newsone


Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позачергову перевірку телеканалу із сфери впливу проросійського політика Віктора Медведчука Newsone (ТОВ «Новини 24 години»), пише ZN.

Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні 9 липня у відповідь на заяви телеканалу про плани провести телеміст із забороненим до трансляції на території України російським телеканалом «Росія 1».

«Ми ініціюємо позапланову виїзну перевірку телеканалу, зокрема за фактом заяв, які пролунали в анонсах запланованого телемосту з російським телеканалом, під час яких українців неодноразово називали фашистами. Якщо ми доведемо факти розпалювання ворожнечі – це буде вже друга санкція до телеканалу, яка дозволить нам звернутися до суду щодо анулювання ліцензії», – заявив член Нацради Сергій Костинский.

У той же час Костинский зазначив, що чинне законодавство передбачає дуже складну процедуру щодо анулювання ліцензій мовників, в тому числі навіть після неодноразового порушення ними українського законодавства.

«Ми неодноразово оголошували попередження телеканалу NewsOne і бачимо, що порушення тривають», – зазначив Сергій Костинский, закликавши Нацрада застосувати жорсткі санкції до телеканалу.

Як зазначила заступник голови ради Уляна Фещук, Нацрада з телерадіомовлення підтримує заклик Служби безпеки України ініціювати скликання позачергового засідання Ради нацбезпеки і оборони з приводу наміру NewsOne провести телеміст з каналом «Росія 1».

У Нацраді також нагадали, що держрегулятор неодноразово звертався в СБУ щодо порушення цим телеканалом законодавства України.

Нагадаємо, 8 липня російський державний телеканал «Росія 1» анонсував проведення телемосту з українським NewsOne під назвою «Надо поговорить».

Служба безпеки України ініціювала невідкладне скликання позачергового засідання РНБО у зв’язку із запланованим телемостом.

Президент Володимир Зеленський відреагував на телеміст, який планують провести російський канал «Россия 24» і NewsOne, і назвав його дешевим, але небезпечним піар-ходом.

Зрештою телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/natsrada-pryznachyla-pozaplanovu-perevirku-Newsone/” Об этом сообщает pig-n.info со ссылкой на СМИ.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход